ЛУПУС
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ЛУПУС

Форум на лупус болните и техните семейства
 
ИндексИндекс  Сайт за Лупус  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
< class="" height="25"> Latest topics
» Относно Маршал протокол
Ирисодиагностика EmptyПон Окт 26, 2015 4:18 pm by

» СОЛЕТО - хималайска сол и вода.
Ирисодиагностика EmptyПон Юни 16, 2014 5:44 pm by

» Benlysta
Ирисодиагностика EmptyНед Юни 15, 2014 5:25 am by

» Лечение с куркума
Ирисодиагностика EmptyВто Юни 10, 2014 1:53 pm by

» лупус
Ирисодиагностика EmptyСъб Май 24, 2014 2:52 pm by

» Belimumab има ефективност срещу системен лупус еритематозус -16 юни 2008
Ирисодиагностика EmptyВто Мар 11, 2014 11:27 am by

» коластра (colastrum)
Ирисодиагностика EmptyВто Дек 03, 2013 8:32 pm by

» Цитросепт
Ирисодиагностика EmptyЧет Мар 14, 2013 10:44 am by

» Лека опалесценция
Ирисодиагностика EmptyНед Яну 27, 2013 10:48 am by

Poll
Боледувате ли често от вируси и настинки?
 Да, често
 Да, но е в нормалните граници
 Не, почти не боледувам
Вижте резултатите
Social bookmarking
Запаметете LUPUS като любим сайт.

Bookmark and share the address of ЛУПУС on your social bookmarking website

 

Ирисодиагностика

Предишната тема Следващата тема Go down 
Автор Съобщение
Keisi
Admin
Keisi

Female
Години : 41 Registration date : 26.07.2008 Брой мнения : 108 Местожителство : Бургас

Ирисодиагностика Vide
ПисанеЗаглавие: Ирисодиагностика   Ирисодиагностика EmptyПон Фев 01, 2010 3:11 pm

Здравейте!
Искам да споделя първите си впечатления от този вид диагностика,ако решите може да ни кажете какво е и вашето мнение.
В Бургас посетих такъв специалист Емил Елмазов -прегледа е 25лв. Снима и двата ириса и по тъмните петънцата установи почти всички преблеми с болестта ми с малко допълнения.Предписа ми различни билкови смеси,тинктури,мехлеми,но не спемена дори за заболяването ми,или подобно такова.Накрая не издържах и му казах за него,само за да изпробвам дали знае за какво става дума Laughing ,за разлика от повечето пред които спомена Лупус/дори мед.персонал/,той беше напълно наясно с болестта,симтомите,лекарствата и последиците.И за мое очудване завърши "Вие не сте болна от Лупус,а просто организма ви се е претоварил от токсини"
Вярно или не,аз си пия поредните токсини,които пия просто защото видях и добрия и лошия им резултат,опитвам се да не ям много боклуци,пия си чайчетата,че да видим след 3 месеца какъв ще е резултата Smile Очаквам и вашите мнения по въпроса.
Върнете се в началото Go down
http://lupus.net84.net/
qn4et089




Години : Registration date : 15.06.2012 Брой мнения : 7 Местожителство :

Ирисодиагностика Vide
ПисанеЗаглавие: ...   Ирисодиагностика EmptyПет Юни 15, 2012 9:50 pm

Здравей Keisi,
Аз също в момента живея в Бургас и вероятно имам тази болест.. ANA скрининга е положителен и другия месец съм в Урвич за допълнителни изследвания. Интересува ме дали този ирисолог ти е помогнал? Моля те, пиши ми.
Върнете се в началото Go down
Keisi
Admin
Keisi

Female
Години : 41 Registration date : 26.07.2008 Брой мнения : 108 Местожителство : Бургас

Ирисодиагностика Vide
ПисанеЗаглавие: Re: Ирисодиагностика   Ирисодиагностика EmptyВто Юни 19, 2012 9:45 am

Изпих тинктурите и предписания чай за около месец,нямаше промяна,но предполагам знаеш че с билките трябва да се упорства а аз ги спрях, бяха ми много горчиви.Някак не повярвах на всичко това че не съм болна и се отказах не ми навредиха но е не помогнаха.
Върнете се в началото Go down
http://lupus.net84.net/
Грифин

Грифин

Male
Години : 67 Registration date : 29.08.2008 Брой мнения : 70 Местожителство : Русе

Ирисодиагностика Vide
ПисанеЗаглавие: Re: Ирисодиагностика   Ирисодиагностика EmptyСря Юни 20, 2012 2:07 pm

Само да кажа ЗДрасти, че беше зачезнала, и не само ти!
Ж. и З. на всички!!
Върнете се в началото Go down
Keisi
Admin
Keisi

Female
Години : 41 Registration date : 26.07.2008 Брой мнения : 108 Местожителство : Бургас

Ирисодиагностика Vide
ПисанеЗаглавие: Re: Ирисодиагностика   Ирисодиагностика EmptyСря Юни 20, 2012 6:27 pm

Здравей Гриф.Мерси за пожеланията подобно и на теб .
Върнете се в началото Go down
http://lupus.net84.net/
Sponsored content





Ирисодиагностика Vide
ПисанеЗаглавие: Re: Ирисодиагностика   Ирисодиагностика Empty

Върнете се в началото Go down

Ирисодиагностика

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум: Не Можете да отговаряте на темите
ЛУПУС :: Медицина :: Медицина :: Алтернативна медицина -
Създайте форум | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии