ЛУПУС
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ЛУПУС

Форум на лупус болните и техните семейства
 
ИндексИндекс  Сайт за Лупус  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
< class="" height="25"> Latest topics
» Относно Маршал протокол
Билков екстракт на Делчо Георгиев от Пловдив EmptyПон Окт 26, 2015 4:18 pm by

» СОЛЕТО - хималайска сол и вода.
Билков екстракт на Делчо Георгиев от Пловдив EmptyПон Юни 16, 2014 5:44 pm by

» Benlysta
Билков екстракт на Делчо Георгиев от Пловдив EmptyНед Юни 15, 2014 5:25 am by

» Лечение с куркума
Билков екстракт на Делчо Георгиев от Пловдив EmptyВто Юни 10, 2014 1:53 pm by

» лупус
Билков екстракт на Делчо Георгиев от Пловдив EmptyСъб Май 24, 2014 2:52 pm by

» Belimumab има ефективност срещу системен лупус еритематозус -16 юни 2008
Билков екстракт на Делчо Георгиев от Пловдив EmptyВто Мар 11, 2014 11:27 am by

» коластра (colastrum)
Билков екстракт на Делчо Георгиев от Пловдив EmptyВто Дек 03, 2013 8:32 pm by

» Цитросепт
Билков екстракт на Делчо Георгиев от Пловдив EmptyЧет Мар 14, 2013 10:44 am by

» Лека опалесценция
Билков екстракт на Делчо Георгиев от Пловдив EmptyНед Яну 27, 2013 10:48 am by

Poll
Боледувате ли често от вируси и настинки?
 Да, често
 Да, но е в нормалните граници
 Не, почти не боледувам
Вижте резултатите
Social bookmarking
Запаметете LUPUS като любим сайт.

Bookmark and share the address of ЛУПУС on your social bookmarking website

 

Билков екстракт на Делчо Георгиев от Пловдив

Предишната тема Следващата тема Go down 
Автор Съобщение
Keisi
Admin
Keisi

Female
Години : 41 Registration date : 26.07.2008 Брой мнения : 108 Местожителство : Бургас

Билков екстракт на Делчо Георгиев от Пловдив Vide
ПисанеЗаглавие: Билков екстракт на Делчо Георгиев от Пловдив   Билков екстракт на Делчо Георгиев от Пловдив EmptyСъб Яну 10, 2009 11:22 am

Здравейте, напоследък не забелязвам никои в този форум но все пак искам да напиша за този екстракт за които пишат в другия форум,така че които не го е прочел там да научи за него.

Според лекаря оздравяването е напълно,кои знае дори и наполовина да вярно пак е чудо!
Саита на лекаря е този http://www.doctor.veselinkoychev.com/

За контакти с него

гр. Пловдив, ул. Енисей 21, ет. 2 тел. 032 67 32 69

с. Здравец, окр. Хасковски, тел. 03 921/22 35

Има писма от пациенти ,мисля 10 и 14 по ред са на болни от Лупус.
Върнете се в началото Go down
http://lupus.net84.net/
Грифин

Грифин

Male
Години : 67 Registration date : 29.08.2008 Брой мнения : 70 Местожителство : Русе

Билков екстракт на Делчо Георгиев от Пловдив Vide
ПисанеЗаглавие: Re: Билков екстракт на Делчо Георгиев от Пловдив   Билков екстракт на Делчо Георгиев от Пловдив EmptyВто Мар 10, 2009 3:01 pm

Еми,привет!
преди около мес.звъннах в пловдив на д-р Георгиев.
мн. любезен човек, но нищо категорично не ми каза в опита си с лупуса, а и писмата в сайта са предимно за проблеми с устната кухина и са по скоро като протоколни.
поне за мен така изглеждат нещата. ще се радвам, някой да сподели нещо по-конкретно.
:-)
Върнете се в началото Go down
maryil



Female
Години : 53 Registration date : 05.10.2010 Брой мнения : 4 Местожителство : пловдив

Билков екстракт на Делчо Георгиев от Пловдив Vide
ПисанеЗаглавие: Re: Билков екстракт на Делчо Георгиев от Пловдив   Билков екстракт на Делчо Георгиев от Пловдив EmptyСря Окт 13, 2010 10:22 am

Аз ходих при д-р Георгиев. Боледувам от системен лупус от 5 години, не ми помогнаха нито постоянните пулсове с кортизон, нито имуносупресорите, нито това че стигнах до 30 мг преднизолон на ден, пих го 1 година и 2 месеца, качих 30 килограма и сега съм по-зле отколкото когато не вземах кортикостероиди. Д-р Георгиев ми даде билките, които са разпределени в пликчета за по 1 седмица. В момента пия от тях вече 6 седмици и не мога да кажа,че има някакъв особен ефект. Наистина нямам това задъхване и сърдечната недостатъчност,както преди да започна према, намалих кортизона за 2 месеца от 6 хапчета на 2. Не съм си правила лабораторни изследвания, защото се страхувам, д-р Делчев ми е последната надежда. Дал ми е билки за 2 месеца и каза да му се обадя пак, тъй като моето заболяване е напреднало и ще е необходимо да пия дрогата поне 6 месеца. Откакто пия чая 3 пъти на ден ми се струва, че взех да вдигам много високо кръвно, което не се повлиява от лекарства. Може и да е на нервна почва-незнам. Д-Р Делчев каза, че в билките няма нищо което да води до високо кръвно. Ще пия билките 6 месеца и ще видим.
Върнете се в началото Go down
Грифин

Грифин

Male
Години : 67 Registration date : 29.08.2008 Брой мнения : 70 Местожителство : Русе

Билков екстракт на Делчо Георгиев от Пловдив Vide
ПисанеЗаглавие: Re: Билков екстракт на Делчо Георгиев от Пловдив   Билков екстракт на Делчо Георгиев от Пловдив EmptyСря Окт 13, 2010 2:39 pm

здравей maryil,
търсих в представяне, но не намерих нищо от теб.
живо ме интересува твоята история.
на колко години си, добре ли си с белите дробове, черния дроб,? как си с кожата на лицето?
струва ми се, че си обективна в преценките си. пиши обезателно, в каквато и посока да тръгнат нещата.
успех ти желая!!
Smile
п.п.
сигурно я знаеш тази страница, ама ти я копвам ....
цък
Върнете се в началото Go down
maryil



Female
Години : 53 Registration date : 05.10.2010 Брой мнения : 4 Местожителство : пловдив

Билков екстракт на Делчо Георгиев от Пловдив Vide
ПисанеЗаглавие: Re: Билков екстракт на Делчо Георгиев от Пловдив   Билков екстракт на Делчо Георгиев от Пловдив EmptyПет Окт 15, 2010 8:20 am

Грифин написа:
здравей maryil,
търсих в представяне, но не намерих нищо от теб.
живо ме интересува твоята история.
на колко години си, добре ли си с белите дробове, черния дроб,? как си с кожата на лицето?
струва ми се, че си обективна в преценките си. пиши обезателно, в каквато и посока да тръгнат нещата.
успех ти желая!!
Smile
п.п.
сигурно я знаеш тази страница, ама ти я копвам ....
цък


Здравей Грифин, в момента никак не съм добре, със страшна кашлица и температура , пия ципрофлоксацин, тъй като за автоимунните заболявания не може да се пият пеницилинови антибиотици. Нямам особен ефект, кортикостероидите ми бяха увеличени на 6 бр. дневно-30 мг. преднизолон, направиха ми и 2 пулса с кортизон, които едва не ме убиха и реших повече да не се обаждам на ревматолога ми.
Отидох при д-р Георгиев, започнах да пия чая и да намалям кортизона по 1 хапче на две седмици по негова препоръка. Сега съм на 2 кортизона и съм болна от грип. Ти какви антибиотици пиеш когато си болен от някоя респираторна инфекция.
Върнете се в началото Go down
Грифин

Грифин

Male
Години : 67 Registration date : 29.08.2008 Брой мнения : 70 Местожителство : Русе

Билков екстракт на Делчо Георгиев от Пловдив Vide
ПисанеЗаглавие: Re: Билков екстракт на Делчо Георгиев от Пловдив   Билков екстракт на Делчо Георгиев от Пловдив EmptyПет Окт 15, 2010 2:19 pm

да бе, и най-обикновенния грип се превръща в жестока битка, знам.
не помня какви антибиотици съм вземал, ама ги изреждаме 2-3 вида, докато уцелим трепача. ама грипа си е инцидент.
мен ми е интересно общо ти състояние преди билките и същото след 7-8мес. или година. щото има разни стероидни кремове и билки със страхотен временен ефект, ама като ги спреш е истинска катастрофа.
успех и оздравявай(от грипа)!
Smile_
Върнете се в началото Go down
maryil



Female
Години : 53 Registration date : 05.10.2010 Брой мнения : 4 Местожителство : пловдив

Билков екстракт на Делчо Георгиев от Пловдив Vide
ПисанеЗаглавие: Re: Билков екстракт на Делчо Георгиев от Пловдив   Билков екстракт на Делчо Георгиев от Пловдив EmptyПет Яну 21, 2011 3:45 pm

Грифин написа:
да бе, и най-обикновенния грип се превръща в жестока битка, знам.
не помня какви антибиотици съм вземал, ама ги изреждаме 2-3 вида, докато уцелим трепача. ама грипа си е инцидент.
мен ми е интересно общо ти състояние преди билките и същото след 7-8мес. или година. щото има разни стероидни кремове и билки със страхотен временен ефект, ама като ги спреш е истинска катастрофа.
успех и оздравявай(от грипа)!
Smile_

Предупреждавам всички болни от лупус, които искат да ползват методите на алтернативната медицина да бъдат безкрайно внимателни, защото аз страшно си изпатих от д-р Делчо Георгиев от Пловдив. Това е един 88 годишен старец, глух и вече доста немощен, без никакво понятие за болестта лупус. Не знае нито какви са симптомите, нито протичането и усложнението на тази болест, нито видовете й. Лекува напосоки, с билки, които са тайна. Но най-страшното е, че поставя като задължително условие бързото сваляне на кортизона, беез да се интересува кой в какво състояние се намира и от кой вид лупус е болен, когато идва при него.
Аз пострадах жестоко, едва не умрях- получих сърдечна и белодробна недостатъчност, с нечовешки болки по тялото, високо кръвно и всички останали последици от рязкото спиране на кортизона.
Върнете се в началото Go down
Грифин

Грифин

Male
Години : 67 Registration date : 29.08.2008 Брой мнения : 70 Местожителство : Русе

Билков екстракт на Делчо Георгиев от Пловдив Vide
ПисанеЗаглавие: Re: Билков екстракт на Делчо Георгиев от Пловдив   Билков екстракт на Делчо Георгиев от Пловдив EmptyПет Яну 21, 2011 5:44 pm

благодаря за предупреждението.
като цяло, как си сега?
Върнете се в началото Go down
maryil



Female
Години : 53 Registration date : 05.10.2010 Брой мнения : 4 Местожителство : пловдив

Билков екстракт на Делчо Георгиев от Пловдив Vide
ПисанеЗаглавие: Re: Билков екстракт на Делчо Георгиев от Пловдив   Билков екстракт на Делчо Георгиев от Пловдив EmptyВто Яну 25, 2011 3:26 pm

Сега, слава Богу, съм много по-добре. Свалям кортизона бавно и се надявам, че вече съм в клинична и физиологична ремисия. Изследванията ми са добри- А, ти Грифин как си? На колко стероида си дневно? Пазиш ли някаква диета? Имаш ли проблеми с бъбреци или сърцето?
Върнете се в началото Go down
Грифин

Грифин

Male
Години : 67 Registration date : 29.08.2008 Брой мнения : 70 Местожителство : Русе

Билков екстракт на Делчо Георгиев от Пловдив Vide
ПисанеЗаглавие: Re: Билков екстракт на Делчо Георгиев от Пловдив   Билков екстракт на Делчо Георгиев от Пловдив EmptyПет Фев 04, 2011 3:47 pm

абе, общо взето съм добре.....имам проблемчета с белия дроб, с черния, напоследък с кръвното, но най ме тревожат петната по лицето.
все повече стават, мамка им.......!
иначе:
две таблетки дневно - медрол и
2т/т седмично метотрексат.
+помпичка за дробуляците,
разни временни за кръвно, чер дроб......и т.н.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Билков екстракт на Делчо Георгиев от Пловдив Vide
ПисанеЗаглавие: Re: Билков екстракт на Делчо Георгиев от Пловдив   Билков екстракт на Делчо Георгиев от Пловдив Empty

Върнете се в началото Go down

Билков екстракт на Делчо Георгиев от Пловдив

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум: Не Можете да отговаряте на темите
ЛУПУС :: Медицина :: Медицина :: Алтернативна медицина -
Създайте безплатен форум | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии