ЛУПУС
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ЛУПУС

Форум на лупус болните и техните семейства
 
ИндексИндекс  Сайт за Лупус  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
< class="" height="25"> Latest topics
» Относно Маршал протокол
Емилия EmptyПон Окт 26, 2015 4:18 pm by

» СОЛЕТО - хималайска сол и вода.
Емилия EmptyПон Юни 16, 2014 5:44 pm by

» Benlysta
Емилия EmptyНед Юни 15, 2014 5:25 am by

» Лечение с куркума
Емилия EmptyВто Юни 10, 2014 1:53 pm by

» лупус
Емилия EmptyСъб Май 24, 2014 2:52 pm by

» Belimumab има ефективност срещу системен лупус еритематозус -16 юни 2008
Емилия EmptyВто Мар 11, 2014 11:27 am by

» коластра (colastrum)
Емилия EmptyВто Дек 03, 2013 8:32 pm by

» Цитросепт
Емилия EmptyЧет Мар 14, 2013 10:44 am by

» Лека опалесценция
Емилия EmptyНед Яну 27, 2013 10:48 am by

Poll
Боледувате ли често от вируси и настинки?
 Да, често
 Да, но е в нормалните граници
 Не, почти не боледувам
Вижте резултатите
Social bookmarking
Запаметете LUPUS като любим сайт.

Bookmark and share the address of ЛУПУС on your social bookmarking website

 

Емилия

Предишната тема Следващата тема Go down 
Автор Съобщение
Keisi
Admin
Keisi

Female
Години : 41 Registration date : 26.07.2008 Брой мнения : 108 Местожителство : Бургас

Емилия Vide
ПисанеЗаглавие: Емилия   Емилия EmptyНед Авг 03, 2008 10:23 am

Цитат :
Казвам се Емилия и съм на 24 години , от 9 години съм с Системен лупус с лупусна нефропатия. Установен е в клиника за колагенови заболявания /ул.Урвич/ от доц.Димитрина Михайлова и лабораторни изследвания.Преди това 2-3 месеца бях лекувана в Бургас за ревматизъм. Имам правени пулсове/13/ и съм лекувана с Methylprednisolon.От близо 7 години съм в ремисия , с 4 mg Methylprednisolon.Пила съм чайове, които ми помогнаха за имунната система в др. тема може да видите един от тях. В момента нямам лекуващ ревматолог и доста време не съм правила изследвания. Надявам се да не се налага.
Върнете се в началото Go down
http://lupus.net84.net/
Keisi
Admin
Keisi

Female
Години : 41 Registration date : 26.07.2008 Брой мнения : 108 Местожителство : Бургас

Емилия Vide
ПисанеЗаглавие: Re: Емилия   Емилия EmptyЧет Юни 11, 2009 9:15 am

Здравейте!
Искам да споделя поредното си разочарование от българските лекари или поне частта от тях, които разбират много по малко медицина от нас болните с хронични болести...
Пиша този пост до всички сегашни и бъдещи съфорумци, до болните от Лупус и техните семейства.
Имам един съвет към вас търсете си приятели лекари и то такива които си разбират от работата.
БЕЗ ТЯХ СТЕ ЗАГУБЕНИ!!!
Зная всички вие обикаляте ежедневно по болници, а дали има смисъл от това, щом ви посрещнат дежурни лекари с минимални познания и самочувствие което им позволява изписването на лекарства от които не се нуждаете или лични лекари , които не само не са запознати със спецификата на заболяването ви, но и питат Вас за това какво изследване да ви пуснат и ви отпращат с 40 градуса температура защото нямат талони или направления с които да ви пратят при "специалисти"/или просто си ги запазват за по-спешни случеи/.Лекуваха ме за болна жлъчка, последвано от камъни в бъбреците, но не изчах да видя следващата си измислена диагноза и сама реших да си "изпиша" антибиотик с риска да се обрина. Господ ми прати приятел и добър професионалист които се зае със проблема ми.Но не мина време отново се сблъсках с друг некадърник отказващ да види в ясно изразената ренгенова снимка и мнение на друг лекар пневмонията.След 3-4 регенови снимки и изричното предупреждение че имам тежко хронично заболяване той насила се подписа под диагнозата пневмония./и сега захранвам ел.крушки у домаLaughing/
И въпреки разочарованието от всички тези "лекари" и нервите потрошени по болници благодаря на професионалните съвети, напътствия и най-вече точно и качествено диагностициране на Д-р Петров от отделение Нефрология гр.Бургас и помоща на медицинския персонал там.
Дай Боже поне 50% от лекарите да си разбираха от работата както той!
Въпреки че съм песимист вярвам че и вие приятели със сходни на мен проблеми и всички други които в един момент ще се нуждаете от мед. помощ ще попаднете на тези 50% лекари и ще ви се поставят навременно диагнози за да се започне ефективно лечение.
Върнете се в началото Go down
http://lupus.net84.net/

Емилия

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум: Не Можете да отговаряте на темите
ЛУПУС :: Лупус приятели :: Лупус приятели :: Вашата история -
Un forum gratuit | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии