ЛУПУС
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ЛУПУС

Форум на лупус болните и техните семейства
 
ИндексИндекс  Сайт за Лупус  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
< class="" height="25"> Latest topics
» Относно Маршал протокол
Даниела EmptyПон Окт 26, 2015 4:18 pm by

» СОЛЕТО - хималайска сол и вода.
Даниела EmptyПон Юни 16, 2014 5:44 pm by

» Benlysta
Даниела EmptyНед Юни 15, 2014 5:25 am by

» Лечение с куркума
Даниела EmptyВто Юни 10, 2014 1:53 pm by

» лупус
Даниела EmptyСъб Май 24, 2014 2:52 pm by

» Belimumab има ефективност срещу системен лупус еритематозус -16 юни 2008
Даниела EmptyВто Мар 11, 2014 11:27 am by

» коластра (colastrum)
Даниела EmptyВто Дек 03, 2013 8:32 pm by

» Цитросепт
Даниела EmptyЧет Мар 14, 2013 10:44 am by

» Лека опалесценция
Даниела EmptyНед Яну 27, 2013 10:48 am by

Poll
Боледувате ли често от вируси и настинки?
 Да, често
 Да, но е в нормалните граници
 Не, почти не боледувам
Вижте резултатите
Social bookmarking
Запаметете LUPUS като любим сайт.

Bookmark and share the address of ЛУПУС on your social bookmarking website

 

Даниела

Предишната тема Следващата тема Go down 
Автор Съобщение
ВаняМ



Female
Години : 63 Registration date : 17.10.2010 Брой мнения : 7 Местожителство : София

Даниела Vide
ПисанеЗаглавие: Здравей Даниела, Много ми е интересно всичко което си написала. Аз имам нужда от съвет. Преди 20 дни ми поставиха диагноза Лупус без да имам някакави сериозни симтоми. Единственото е че симам ниско ниво на тромбоцитите - 85-95 и също положителна АНА.    Даниела EmptyПон Окт 18, 2010 6:45 pm

Keisi написа:
Цитат :
Здравейте, казвам се Даниела, на 31г. съм и от 4г. съм с диагноза SLE. Не можах да повярвам на очите си като видях че има български сайт или по точно форум на лупусно болни. Но нека ви разкажа и моята история. Преди четири години след като три месеца бях със страхотна криза - зверски болки в ставите и мускулите, температура 37,9 - 38 градуса, повръщане, умора и косопад ме приеха в болницата по Ревматология на Урвич. Дълго време лежах там докато ми поставят тази диагноза, която е потвърдена с кожна биопсия в Медицинска академия - имам кожна , ставна, хематологична и сърдечна форма- според лекарите. Включиха ме на 16мг. кортизон, резохин и имуновенин. По късно минах и през пулсова теряпия с кортизон - общо 10 пулса. От тогава до скоро се лекувах при проф. Рашков. Четири години минах през какво ли не. Направо минах през ада. Получих всички отвратителни странични ефекти на лекарствата - стрии по цялото тяло, силно напълнях....бях отчаяна. Четири години ходих по какви ли не лекари. Постепенно разбрах че лекарите не могат да ми помогнат, че са безсилни. И така започнах упорито да търся алтернативен метод за моето спасение. И мисля че най накрая го открих. Мога да се похваля че вече от половин година съм без никакви лекарства и се чуствам невероятно. Обърнах се към лечебния глад, фитотерапия, йога, хомеопатия, въобще подхванах се отвсякъде и резултатите не закъсняха. Разбира се преживях много тревоги и невероятен страх. Всъщност разбрах, че няма по трудно нещо от това човек сам да се пребори със страховете си. Вече съм убедена че болестта е в главата на всеки човек. Убедена съм че за нашето заболяване е от изключително значение да се храним основно с млечно вегетарианска храна, която да е семпла и проста, изключително важно е да очистим организмите си от всички отрови и токсини и естествено от огромно значение е да работим за психиката си - на мен за това ми помага йогата. Исках толкова неща да ви напиша, за да помогна ако мога но сега се обърках. Не е толкова лесно да разкажеш всичко преживяно през последните четири години. Така че ако някой има въпроси към мен нека да ми пише. С радост ще помогна.
Пожелавам на всеки от вас да намери верния път към своето оздравяване - един съвет от мен.....НЕ СЕ ПРЕДОВЕРЯВАЙТЕ НА ДОКТОРИТЕ....НЯМА ЛЕКАР КОЙТО ДА МОЖЕ ДА ВИ ИЗЛЕКУВА НАПЪЛНО......ТЕ ВИ ПОДДЪРЖАТ ЧРЕЗ ЛЕКАРСТВА....ТЪРСЕТЕ ДРУГИ НАЧИНИ ДА СПАСИТЕ САМИ СЕБЕ СИ.....ВСИЧКО Е В РЪЦЕТЕ ВИ!!![
И ПОСЛЕДНО ....НЯМА НЕИЗЛЕЧИМА БОЛЕСТ ИМА НЕИЗЛЕЧИМ БОЛЕН
P.S. ЗАБРАВИХ ДА ВИ КАЖА, ЧЕ СПИРАЙКИ КОРТИЗОНА ГО ЗАМЕСТИХ С ПЧЕЛНО МЛЕЧИЦЕ - ТОЙ ИМА ДЕЙСТВИЕТО НА КОРТИКОСТЕРОИДИ, НО Е НАПЪЛНО БЕЗВРЕДЕН И НЕ СТАВАШ ЗАВИСИМ ОТ НЕГО.....ПРОЧЕТЕТЕ ПОВЕЧЕ ИНФОРМАЦИЯ АКО СЕ ИНТЕРЕСУВАТЕ В ИНТЕРНЕТ!!
УСПЕХ НА ВСИЧКИ!!! Very Happy');
[left]
Върнете се в началото Go down

Даниела

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум: Не Можете да отговаряте на темите
ЛУПУС :: Лупус приятели :: Лупус приятели :: Вашата история -
Създайте форум | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии